Question 12 - Mathematics Practice Test for the TEAS

The cost of \(1\) pound of fruit is \(\$3.40\).

How many pounds of fruit can be bought for \(\$12.00\)?

Create a FREE profile to save your progress and scores!

Create a Profile

Already signed up? Sign in

Pass Guarantee

Pass your test or your money back. Guaranteed. Upgrade to Premium