Question 9 - Mathematics Practice Test for the Wonderlic Personnel Test

If Lisa can buy 1 banana for $0.35, how many bananas can she buy for $4.20?

Create a FREE profile to save your progress and scores!

Create a Profile

Already signed up? Sign in

Exam Simulator

Get a feel for the real exam with our exam simulator. Upgrade to Premium