Question 19 - Mathematics Practice Test for the Wonderlic Personnel Test

Joanna can buy 8 lemons for $4.80. How much would 5 lemons cost?

Create a totally FREE account to save your progress and scores.

Sign up with email

Study Guide Downloads

Study offline with printer-friendly downloads. Get access to 4 printable study guides and more.
Upgrade to Premium