Question 23 - Math Practice Test for the NLN PAX

Richard bought groceries for \(\$36.55\), a shirt for \(\$20.15\), and two hats for \(\$5.29\) each. What is the total cost of all the items Richard bought?

Create a FREE profile to save your progress and scores!

Create a Profile

Already signed up? Sign in

Ad