Question 23 - Mathematical Reasoning Practice Test for the GED Test

A bag of candy with 200 small pieces sells for $4.20. At this pricing, what should the smaller bag with 70 pieces cost?

Create a FREE profile to save your progress and scores!

Create a Profile

Already signed up? Sign in

Flashcard Downloads

Study offline with printer-friendly downloads. Get access to 60 printable flashcards and more. Upgrade to Premium